אזרבייג'ן, באקו בלילה

עסקים, מסחר, יזמות באזרבייג'ן | באקו

בירת אזרבייג'ן, באקו, חווה בימים אלה תנופת בנייה, שהובילה לגידול עצום במספר העסקים הקטנים ולצמיחת הכלכלה באזרבייג'ן. יתר על כן, תחום החקלאות והתיירות שהתרחב לאחרונה יצר הזדמנויות עסקיות חדשות רבות עבור ארגונים קטנים ובינוניים. אנשים רבים מגיעים עם רעיונות חדשניים לעסקים קטנים ב-אזרבייג'ן ובכלל אזרבייג'ן ובמיוחד עסקים קטנים מצליחים בדרך כלל.

משקיעים העוסקים בעסקים באזרבייג'ן זכאים גם לתמריצי מס בגין מעמדם כהשקעה ישירה זרה מכוונת ליצוא
כל ישות משפטית זרה שהיא חברה בקרן המטבע הבינלאומית (IMF) או באיחוד האירופי (האיחוד האירופי) תקים נציגות או משרד באזרבייג'ן. המשרד הרשום יכול להיות כל חברה אזרבייג'נית שתצהיר על מטה ופעילותה באזרבייג'ן או בכל מדינה זרה אחרת. זה כולל פתיחת חשבון פרטי או חברה שם, וכן הקמת משרד בבירה באקו.

הממסד
הוא רק הרחבה של היישות המשפטית הזרה וכפוף לדמי רישום באזרבייג'ן. יש לציין כי הממשלה מעודדת חברות קטנות ובינוניות בתוך אזרבייג'ן לקבל תמריצי מס בגין השקעתם הישירה הזרה. באזרבייג'ן, מעמד בינוני מתעורר, וככל שהוא גדל, כך גם מספר חברות החוף המוקמות על ידי אזרביג'אנים עשירים. אלה ממוסים בשיעור של 10 אחוז על הרווחים שהושגו, בתוספת שיעור של 5 אחוז על רווחים מעל 100,000 דולר.

למי שמעוניין להשקיע באזרבייג'ן
יש לקחת בחשבון כמה מבנים עסקיים, והשכיח שבהם הוא חברת אחריות מוגבלת (LLC). למי שרוצה להקים עסק באזרבייג'אני, די קל לערב ישות משפטית נבחרת בעזרת מומחה שיוכל להכין את המסמכים הדרושים. ישנם מספר גופים משפטיים שונים מהם משקיעים המעוניינים לעשות עסקים בארמניה ובאזרבייג'ן יכולים לבחור, אם כי קיימים כללים ותקנות שונים מלבד חברות בעלות מוגבלת ושותפויות מוגבלות. סוחר יחיד הוא אחד המבנים המשפטיים הנפוצים ביותר שממנו תוכלו לפתוח את העסק הרצוי ולהקים אותו בתוך אזרבייג'ן.

כדי להבין ולבצע את תהליך הקמת העסק באזרבייג'ן, תחילה עליך לבצע זאת בעצמך, מכיוון שהוא פשוט ופשוט למדי.

הקמת חברה באזרבייג'ן יכולה לעזור ליזמים זרים שרוצים לפתוח עסק כאן ולבחור את הצורה העסקית המתאימה ביותר. אתה יכול גם לסמוך על נציגים מקומיים שיעצו לך כיצד להקים את העסק שלך באזרבייג'ן כחברה זרה.

שתי השפות העיקריות הן אזרביג'אנית ורוסית
והכתובת הכתובה הראשונה של חברת אזרביג'אנית שלך צריכה להיות תמיד באזרבייג'אני. אנגלית הופכת נפוצה יותר ויותר במעגלים עסקיים וגם הופכת נפוצה יותר כאן, מכיוון שהיא משמשת יותר ויותר לעסקים. אף על פי שאנגלית אינה נמצאת בשימוש נרחב בתחום הנפט והגז, ניתן ללמוד כמה משפטים מרכזיים באזרביג'אנית או רוסית, שכן יתכן ויהיה צורך במתורגמנים לעסקים באזרבייג'ן. מתורגמן כדאי להעסיק כשעושה עסקים מחוץ לאזרבייג'ן, אך יש לתרגם גם ספרות וכרטיסי ביקור. יוצאים המעוניינים לעשות עסקים בתוך אזרבייג'ן יעשו טוב ללמוד לפחות כמה משפטים מרכזיים בכל אחת מהשפות הללו.

אם אתם נוסעים לאזרבייג'ן לצורך עסקים, עליכם לברר מראש עם הרשויות המקומיות שלכם אודות המצב החוקי של המדינה והתנאים לביצוע עסקים באזרבייג'ן.

יועצי ניהול באזרבייג'ן יכולים לעזור לך להקים כל סוג של עסק בארץ
אנו ממליצים ללקוחותינו לרשום אצלנו חברה בכדי לספק להם תמיכה משפטית, כולל ייעוץ משפטי בנוגע לסוג העסקים שהם רוצים לפתוח באזרבייג'אני. יש חברות באזרבייג'ן שיכולות לספק שירותי רישום להשגת המסמכים הדרושים לרישום החברה שלך, כמו שם החברה, כתובת וכתובת העסק.

למרות שהיה גל של הפרטה בשנים האחרונות
חברות רבות עדיין בבעלות ממשלתית – בבעלות המדינה וגולים עשויים להתמודד עם גורמים ממשלתיים בשלב כלשהו בעסקיהם באזרבייג'ן. קבלת החלטות יכולה להיות עניין גוזל זמן וגוזל זמן וחשוב להשקיע קצת זמן ולהבטיח כי אתה בונה מערכת יחסים על ידי בניית קשר אישי שהוא הכרחי בניהול אזרבייג'ן. אזרבייג'נים מעדיפים לפגוש אדם וליצור מערכת יחסים לפני שהם עושים איתם עסקים, לפני שהם מתחייבים להחלטה עסקית. גולים שעושים עסקים בתוך אזרבייג'ן צריכים ללמוד סבלנות וגם להיות מודעים לכך שהם מתמודדים עם גורם ממשלתי בכל נקודה בעסק שלהם עם אזרבייג'ן, בין אם הם אוהבים את האדם ובין אם לאו.

עם זאת
יש לו או היא את הזכות למלא תפקידי ביצוע ופעילויות מסחריות שאינן אסורות על פי החוק באזרבייג'ן. עם זאת, הם רשאים למלא תפקידים בכירים, תפקידי ביצוע ופעילויות מסחריות שאינם אסורים על פי חקיקת אזרבייג'ן, אך הם אינם רשאים, או עשויים שלא, לגשת לתפקידי הנהלה, למלא תפקידי מנהל ועוסקים בפעילות מסחרית שאינה אסורה על פי חוק. אזרבייג'ן אסורה.

 

מעוניין לעשות עסקים באזרבייג'ן? לנו יש קישורים עם אנשי קשר ויזמים מהשורה הראשונה באזרבייג'ן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לפרטים נוספים